Zajęcia pozalekcyjne

DZIEŃ

GODZINA

NAZWA

PROWADZĄCY

SALA

 

PONIEDZIAŁEK

8.00 – 8.45

koło j. angielskiego
klasy VIII

Magdalena Suchecka

LO s.21

8.00 – 8.45

Koło polonistyczne – przygotowanie do konkursu

Danuta Pilarz

LO s.24

8.00 – 8.45

koło matematyczne
klasy VII i VIII

Maria Łuszczkiewicz

LO s. 37

8.55 – 9.40

koło matematyczne
klasy V

Marlena Pietrzyk

109

11.45-12.30

ZDW klasa I c

Monika Jamróz

czytelni

12.50 – 13.35

koło teatralne

Małgorzata Mazanek Barbara Jachymczak

29

13.50 – 14.40

ZDW klasa II a

Małgorzata Mazanek

2

12.50 – 13.35

ZDW klasa III b

Dorota Dudek

czytelnia

12.50 – 13.35

ZDW klasa III c

Monika Górecka-Marzec

104 b

13.55 – 14.40

schola klasy II - III

s. Sabina Żak

107

13.55 – 14.40

Język polski jako obcy

Agnieszka Zielowska

104 b

14.45 – 15.30

schola klasy IV -VIII

s. Sabina Żak

Izabela Błaszczyk

110

14.45 – 15.30

ZDW z j. polskiego klasy V

Danuta Pilarz

109

14.45 – 15.30

Indywidualne konsultacje z historii kl. VI

Beata Gajda

107

 

 

 

 

15.35-16.20

Boska Trupa

Lidia Czarnowicz
Małgorzata Mazanek

109

15.35-16.20

SKS – gimnastyka z elementami gimn. artystycznej oraz gry i zabawy klasy I - IV

Agnieszka Lech

sala gimn.

15.35-16.20

Zajęcia wyrównawcze

 – j. włoski

Aleksandra Bilińska

LO

15.35-16.30+ powrót

strzelectwo – wyjścia co drugi poniedziałek

Monika Topór

 

 

WTOREK

8.00 – 8.45

ZDW z j.angielskiego
 klasy V

Patrycja Borek

108

8.00 – 8.45

warsztaty muzyczne

Jarosław Machałowski

30

8.00 – 8.45

koło biblioteczne

Barbara Marszałek-Kotula

biblioteka

8.00 – 8.45

koło matematyczne
klasy VIII

Maria Łuszczkiewicz

LO s. 30

12.30-13.15

ZDW klasa II b

Barbara Jachymczak

czytelnia

12.50-13.35

ZDW z j.angielskiego
klasy III

Katarzyna Gaczorek

107

12.50-13.35

ZDW klasa I b

Małgorzata Wachowicz

204 b

13.55 – 14.40

koło j. angielskiego
klasy III

Katarzyna Gaczorek

107

13.55 – 14.40

koło religijne kl. III

s. Joanna Warsiewicz

109

13.55 – 14.40

koło biblijne

s. Otylia Musialik

108

13.55 – 14.40

koło j. angielskiego
klasy VI

Magdalena Suchecka

104

14.45 – 15.30

koło informatyczne dla klas IV - VI

Marcin Nesterak

104

15.35-16.20

warsztaty muzyczne VII-VIII

Jarosław Machałowski

LO

15.35-16.20

badminton

Monika Topór

sala gimn.

ŚRODA

8.00 – 8.45

koło j. angielskiego
klasy V

Patrycja Borek

110

12.30-13.15

Przygotowanie do ślubowania klas I

Maja Kupczyk,
Małgorzata Wachowicz,
Monika Jamróz

204

12.50-13.35

ZDW klasa III a

Joanna Bąk

102 b

12.50-13.35

Warsztaty życzliwości

s. Agnieszka Kamińska
Magdalena Sanakiewicz

206

13.55-14.40

Poznajemy kulturę krajów anglojęzycznych – klasy IV

Anna Szary

108

14.00 – 14.45

koło matematyczne kl. VI

Dariusz Stawiarz

108

14.00 – 15.30

warsztaty kulinarne klas II i III

s. Joanna Warsiewicz

28

14.45 – 15.30

ZDW z j.angielskiego
  klasy IV

Iwona Reciak

107

15.35 – 17.00

siatkówka

Marian Mól

LO

CZWARTEK

7.05 – 7.50

Konsultacje – fizyka, chemia

Piotr Golonka

LO

 

8.00 – 8.45

koło polonistyczno-dziennikarskie

Agnieszka Zielowska

104

 

8.00 – 8.45

koło biblijne

s. Otylia Musialik

110

 

8.00 – 8.45

koło biblioteczne

Barbara Marszałek-Kotula

biblioteka

 

8.00 – 8.45

ZDW klasy IV

Edyta Dybek

109

 

8.00 – 8.45

koło matematyczne kl. VI c

Marlena Pietrzyk

108

 

12.30-13.15

ZDW klasa I a

Maja Kupczyk

102 b

 

12.50-13.35

 

koło matematyczne klasy III

Joanna Bąk

Dorota Dudek, Monika Górecka-Marzec

28

 

13.55 – 14.40

ZDW z j. polskiego

  klasy VI

Bożena Lesiak

109

 

14.45 – 15.30

ZDW z j. polskiego

  klasy VIII

Danuta Pilarz

LO s.24

 

14.45 – 15.30

kółko matematyczne rozwijające zdolności 

Maria Łuszczkiewicz

LO s. 37

 

15.00 – 16.00

koło plastyczne

Katarzyna Gorycka

30

 

15.35 – 16.20

piłka nożna

Tomasz Kaleta

sala gimn.

 

 

PIĄTEK

7.05 – 7.50

Konsultacje – fizyka, chemia

Piotr Golonka

LO

 

7.15 – 8.45

koło informatyczne

Teresa Adamczyk

104

 

13.55 – 14.40

koło przyrodnicze

Dorota Sołtys

107

 

14.45 – 15.30

SKS - gimnastyka

z elementami gimn. artystycznej oraz gry i zabawy klasy I - IV

Agnieszka Lech

sala gimn.

 

 

SOBOTA

wybrane soboty po uprzednim ustaleniu

koło historyczno-turystyczne

Izabela Błaszczyk

Agnieszka Lech

 

 

INNE

zajęcia/wyjścia w ustalonych terminach

Spotkania
z przyrodą

Anna Masłowiec

104

 

Skróty

LO – oznacza zajęcia w budynku Zespołu Szkół na os. Jagiellońskim 17.


ZAJĘCIA DODATKOWE - ŚWIETLICA

DZIEŃ

GODZINA

NAZWA

PROWADZĄCY

SALA

 

PONIEDZIAŁEK

13.45-14.45

Schola

Monika Lachowicz

107

14.00-14.45

Zabawy sensoryczne-usprawnianie motoryki małej

Iwona Gurdek

207

WTOREK

14.00-14.45

Koło muzyczno taneczne

Monika Lachowicz

210

 

13.35-14.35

Termin: 30.10

Florystyka

Anna Bątorek-Bieda

 

ŚRODA

13.55-15.30

Koło kulinarne

Siostra Joanna

28

14.00-14.55

Zabawy sensoryczne-usprawnianie motoryki małej

Anna Słoboda

207

 

14.00- 45

Mały artysta

Iwona Nizioł

209

CZWARTEK

13.45-14.45

Zrób to sam kl. IV-VI

Anna Bątorek-Bieda

30/28

13.35-14.35

Termin:20.12

Florystyka

Anna Bątorek-Bieda

 

PIĄTEK

14.00-14.45

Sowa mądra głowa-gry i zabawy logiczne

Mariola Aksamit

206

13.30-15.30

Język włoski dla najmłodszych

Aleksandra Bilińska

       207

 

14.00-15.00

Terminy:

12.10, 16. 11, 14.12, 11.01, 15.02, 15.03, 12.o4, 16.o5

  

Ceramika

Anna Słoboda

207

208

Warsztaty z siana / termin do uzgodnienia
Warsztaty chemiczne / termin do uzgodnienia
Warsztaty -witraże / termin do uzgodnienia

 

Ewangelia na dziś

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
  • Wtorek 2018-11-13, Wspomnienie Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, Pierwszych Męczenników Polskich
    Łk 17,7-10
    Jezus powiedział do swoich apostołów: „Kto z was, mając sługę, który orze lub pasie, powie mu, gdy on wróci z pola: «Pójdź i siądź do stołu»? Czy nie powie mu raczej: «Przygotuj mi wieczerzę, przepasz się i usługuj mi, aż zjem i napiję się, a potem ty będziesz jadł i pił»? Czy dziękuje słudze za to, że wykonał to, co mu polecono? Tak mówcie i wy, gdy uczynicie wszystko, co wam polecono: «Słudzy nieużyteczni jesteśmy; wykonaliśmy to, co powinniśmy wykonać»”.

Przydatne linki

Rodzinny Kraków - Portal dla rodziców i dzieci z Krakowa i okolic
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna - informacje o sprawdzianie po klasie szóstej, archiwum sprawdzianów z poprzednich lat
www.matzoo.pl - Ćwicz i ucz się matematyki! Strona dla uczniów szkół podstawowych
Dzieci i młodzież w Internecie - materiały edukacyjne o bezpieczeństwie w sieci
http://pisupisu.pl/ - naukę pisania na klawiaturze, słowne zabawy, bajki i ćwiczenia z ortografii

Wyszukaj

Jesteś tutaj: Strona główna Zajęcia pozalekcyjne

 

 

LISTOPAD 2018